سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   
    • خبرگزاری ها، جراید و اطلاعیه ها
     رهگیری شبنم از سوی واردکنندگان کالا الزامی است
     مدیر کسب و کار پروژه شبنم در این نشست با اشاره به کارکرد سامانه مبارزه با قاچاق و جعل کالا به ارایه توضیحاتی در مورد فرآیند دریافت بارکد دو بعدی پرداخت.احسان فرشادی با بیان نمای کلی از طرح شبنم گفت: ثبت‌نام در سایت شبنم، ثبت کالایی، ثبت درخواست، پرداخت مالی و ارایه گواهی دریافت کد رهگیری شبنم و الصاق آن روی کالای مورد نظر از سلسله مراتب دریافت بارکد دوبعدی کالاست که انجام آن از سوی واردکنندگان کالا الزامی ...
     شرکت ارتباطات زیرساخت مدعی شده است
     به گزارش ایسنا، برای تحلیل عوامل موثر بر کیفیت شبکه اینترنت باید توجه داشت شبکه اینترنت کشور از چند بخش تشکیل شده است که بخش شبکه زیرساخت آن در اختیار شرکت ارتباطات زیرساخت است.
     شماره مورد نظر همچنان آنتن نمی دهد
     یک مقام مسوول در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تذکر این سازمان به اپراتورهای تلفن‌همراه به دلیل وضعیت نامطلوب کیفیت شبکه و ضعف آنتن‌دهی موبایل خبر داد و گفت که وضعیت پوشش‌دهی شبکه اپراتورهای موبایل مناسب نیست.
     مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از آمادگی این شرکت برای حضور در اپراتور چهارم کشور خبر داد. صابر فیضی با اشاره به اینکه در شرایط حاضر هیچ خبری از اپراتور چهارم نیست و نمی‌توان در این خصوص اظهار نظر کرد، گفت: مخابرات ایران از این آمادگی برخوردار است که در اپراتور چهارم حضور داشته باشد.
     دسترسی به اینترنت، سرعت اینترنت و شبکه اتصالات اینترنت از طریق موبایل مواردی هستند که این روزها به عنوان مهم‌ترین عوامل رشد تکنولوژی در کشورهای مختلف جهان به حساب می‌آیند. درست به همین دلیل هم هست که تحقیقات مختلفی در این زمینه انجام می‌شود. موسسه تحقیقاتی Akamai هر سال گزارش‌های مختلفی درباره وضعیت اینترنت در سطح جهان منتشر می‌کند.
     به گفته عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس انجام تحقیق و تفحص از اپراتور ایرانی خارجی‌ ام‌تی‌ان ایرانسل در نوبت رسیدگی صحن علنی مجلس قرار دارد.
     سازمان ملل در بیانیه‌ای که تازه صادرکرده با مشخص‌کردن اهدافی از تمام کشورها خواسته تا سال ۲۰۱۵ برای رسیدن به آنها تلاش کنند. این اهداف که در چهار بند کلی مطرح شده، عبارت است از:
     ارزیابی سخنان هیلاری کلینتون
     بر اساس تازه‌ترین اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا، این کشور در نظر دارد تا پایان سال 2011 میلادی، سفارتخانه مجازی این کشور را در تهران راه‌اندازی کند. این در حالی است که هیلاری کلینتون از نوع و نحوه فعالیت این سفارتخانه سخنی نگفته است. مشخص نیست که فعالیت‌های این سفارتخانه مجازی بر پایه مسایل دیپلماتیک بوده یا تنها ارایه خدمات کنسولی است.
     مدیرعامل شرکت مخابرات:
     مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با بیان این که پیشرفت استفاده از گوشی‌های تلفن همراه باعث شده که تلفن همراه به پرمخاطب‌ترین وسیله الکترونیکی روز جهان بدل شود، گفت: تمامی این مزایا باعث شده که تلفن همراه به مراتب ابزار مناسب‌تری در اختیار شهروند الکترونیکی باشد
     رضا کرمی، نایب رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
     انتخابات دوره سوم هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران سرانجام با همه فراز و فرودها و حواشی تلخ و شیرین آن به پایان رسید. فارغ از برخی رفتارها و گفتارهای خلاف قاعده و خارج از انتظار پیش و پس از برگزاری انتخابات که می‌توان سهمی از آن را به عذر هیجانات طبیعی ناشی از رقابت‌های انتخاباتی پذیرفت و آرزو کرد سهم دیگر آن از این پس تکرار نشود، باید اذعان کرد که انتخابات دوره سوم در مجموع تراز نوینی از مشارکت و بلوغ صنفی اعضای این سازمان را به نمایش گذاشت.
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان