سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   
    • خبرگزاری ها، جراید و اطلاعیه ها
     به منظور هم اندیشی با اهالی صنف و در قالب فراخوان منتشر شد
     اهداف و برنامه های اشاره شده در ذیل، برای عملیاتی شدن احتیاج به اقدامات کلیدی و اجرایی دارند که در جلسات متعدد کارگروه تدوین برنامه و جلسات هیات مدیره مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تعدیل های لازم روی آن صورت پذیرفته است. در نتیجه برای تمامی اهداف و برنامه های مصوب اقداماتی مشخص که عملیاتی و سنجش پذیر باشند تعریف شده است که از عنوان نمودن آن‌ها در این مستند پرهیز شده است تا مخاطبان بتوانند به صورت آزاد و بی هیچ ذهنیتی اقدامات پیشنهادی خود را ارایه نمایند.
     همکاران محترم صنفی، اهالی فهیم مطبوعات و صاحب نظران ارجمند؛ سومین دوره هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در حالی آغاز به فعالیت نموده است که بنا دارد در تمامی تصمیمات مهم و موثر سازمان از همفکری، مشورت و همراهی آحاد صنف و صاحب‌نظران این حوزه حداکثر بهره را ببرد و با اتکا بر خرد جمعی، مسیر روشن و سهل تری را برای رسیدن به اهداف عالیه سازمان مردم‌نهاد نظام صنفی رایانه‌ای ترسیم کند.
     چهارمین نشست هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای استان تهران عصر روز یکشنبه مورخ 22 آبان ماه با حضور اعضای هیات مدیره در محل دبیرخانه سازمان برگزار شد.
     عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مراسم گشایش تله‌کام 2011:
     دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی روز دوشنبه با حضور وزیر ارتباطات، رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و چند نفر از نمایندگان کمیسیون صنایع مجلس افتتاح شد.
     تحریم در این بازار جدی است
     در‌حالی‌که رونق بازار محصولات فناوری اطلاعات ایران مرهون حضور برندهای گوناگون بوده و به دنبال آن موجب تنوع محصول در بازار و گستردگی انتخاب برای مشتریان می‌شود اما به گفته کارشناسان در صورت شدت‌گرفتن تحریم‌ها، شمار زیادی از برندهای خارجی که وارد ایران شده‌اند، رخت از کشور بربسته و به کلی بازار ایران را ترک خواهند کرد.
     سرعت پایین اینترنت در کشور مانع راه‌اندازی بیمارستان‌های متصل به اینترنت یا تله مدیسین است.
     سنگ تمام وزیر ارتباطات برای اپراتور پرتاخیر
     سیم‌کارت‌های اپراتور سوم با قیمت ۱۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان و با تعرفه دقیقه‌ای ۸۰ تومان عرضه می‌شود.
     زیر ساخت:
     شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: اختلالات اینترنت شرق کشور و عابر بانک‌ها و شبکه شتاب بانک‌های استان‌های شرقی به این شرکت ربطی ندارد.
     هیات وزیران به استناد اصل 138 قانون اساسی، معادل ریالی مبلغ 800 میلیون دلار از محل جزء (ح) بند 2 قانون بودجه ساله 1390 کل کشور برای حمایت از فناوری‌های نوین اختصاص داد.
     سومین دوره انتخابات هیات مدیره و مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان خراسان، روز دوشنبه 30 آبان ماه در محل سازمان مدیریت صنعتی شرق واقع در مشهد، بلوار شهید منتظری (تلویزیون)، بلوار بعثت، تقاطع ناصر خسرو با دستور استماع گزارش هیات مدیره و بازرس، بررسی و تصویب ترازنامه، برنامه و بودجه سال آتی، تعیین روزنامه کثیرالانتشار و برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرس برگزار خواهد شد.
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان