سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   
    • خبرگزاری ها، جراید و اطلاعیه ها
     با ارایه فرمول #کاربر اینترنت شدن# در ایران امکان پذیر شد
     سرپرست مرکزمدیریت توسعه ملی اینترنت از ایجاد سامانه هوشمند مدیریت ضریب نفوذ اینترنت خبر داد و گفت: براساس فرمول طراحی شده برای این سامانه، افرادی که طی یک سال گذشته از طرق مختلف حتی یک بار به اینترنت متصل شده باشند کاربر اینترنت محسوب می شوند.
     همایش ملی دانشگاه الکترونیکی با شعار "تحول نوین در توسعه پایدار" روزهای اول و دوم آذرماه سال جاری در دانشگاه الزهرا برگزار می شود.
     اپراتور سوم تلفن همراه باید بر اساس مفاد پروانه، واگذاری سیم‌کارت‌هایش را از ابتدای خردادماه آغاز می‌کرد که با وجود اخطار از سوی رگولاتوری، هر بار وعده واگذاری محقق نشد تا اینکه مدیر عامل صندوق تأمین اجتماعی از توزیع سیم‌کارت‌های نسل سوم توسط این اپراتور تا پایان امسال خبر ...
     به گفته دبیر اجرایی این نمایشگاه
     ایتنا - به گفته دبیر اجرایی نماییشگاه ایران تله‌کام، با توجه به گستره حضور شرکت‌های داخلی و خارجی و نیز حضور پررنگ‌تر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیش‌بینی می‌شود که امسال شاهد نمایشگاهی پربارتر، و از لحاظ کیفی، مطلوب‌تر باشیم.
     کارشناس و عضو کمیته اجرایی فتا
     کارشناس و عضو کمیته اجرایی فتا با بیان اینکه می‌توان مانند کشور‌هایی که دامنه فیلتر را محدود و اثر‌بخشی آن را بالا برده‌اند، حرکت کنیم، گفت : باید ببینیم که چگونه در کشور‌های دیگر فیلترینگ با نظام‌مندی قوی ارایه می‌شود و محدود ‌کردن آن برای کودکان از طریق خانواده صورت می‌گیرد.
     رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران خواستار شد
     سازمان توسعه تجارت ایران در اقدامی ناگهانی مجوز برگزاری نمایشگاه‌های مختلف را به شرکت‌هایی وابسته به شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی واگذار کرد که این اقدام تعجب و اعتراض بسیاری از متولیان و فعالان اصناف متعدد را به دنبال داشت. زیرا با توجه به اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و به منظور ارتقای مشارکت و افزایش سهم تشکل‌ها در اقتصاد کشور، سازمان توسعه و تجارت موظف است برخی امور اجرایی حوزه تجارت و بازرگانی را به تشکل‌ها واگذار کند.
     رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان کرمانشاه
     کیوان کاشفی توضیح داد: صادرات و به‌خصوص صادرات غیرنفتی یکی از مهم‌ترین شاخص‌هایی است که اقتصاد کشورها را با آن ارزیابی می‌کنند و هر کشوری که صادرات بیشتری دارد از اقتصاد پویاتری برخوردار است.
     یادداشتی از شبنم کهن چی
     صنف IT مجمع الجزایری است در یک اقیانوس. هر کس سازی دارد و ضربی می‌گیرد. در این آشفتگی که هر گروه و دسته‌ای برای خود یار کشی می‌کند، الکامپ، پرچمی تکه پاره است که بر خاکی دور از این مجمع الجزایر برافراشته شده. برای بازپس گیری پرچم، اتحادی نیست. صنف درگیر جنگ داخلی است و بیش از آنکه نگران رخدادهای خارجی مانند از دست دادن الکامپ باشد، درگیر رخدادهای درون صنفی است.
     در جلسه پایش و پیگیری اصل 44 مطرح شد
     جلسه پایش و پیگیری اصل 44 روز گذشته با حضور یحیی آل‌اسحاق رییس اتاق بازرگانی تهران، محمد نهاوندیان رییس اتاق بازرگانی ایران و وزیر امور خارجه برگزار شد.
     علی شمیرانی- در هفته ‌های اخیر پرسش‌هایی از سوی رسانه‌ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مسوولان فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور می‌شود که سکوت‌شان را در پی دارد.
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان