سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   
    • خبرگزاری ها، جراید و اطلاعیه ها
     سید مهدی میرمهدی کمیجانی، رییس جدید اتحادیه فناوران رایانه استان تهران سابقه‌ای 30 ساله در صنف رایانه و ماشین‌های اداری دارد. اتحادیه‌ای که حدود 1900 عضو فروشگاهی و شرکتی دارد.
     دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در گفتگو با رادیو ایران صدا
     مهندس حمیدرضا قمی، دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در گفتگو با شبکه رادیو اینترنتی ایران صدا گفت : ما سرجریان الکامپ تمام انرژی و توان ممکن را صرف کردیم که سازمان از یک روش تعامل و معقول خواسته های منطقی صنف را تامین کند و تمام موارد را نیز اطلاع رسانی کردیم.
     رحمتی در بیست و هشتمین نشست شورای مرکزی عنوان کرد
     پرویز رحمتی در بیست و هشتمین نشست اعضای شورای مرکزی نظام صنفی رایانه ای کشور با تاکید بر نقش سازمان نظام صنفی رایانه ای در رونق بازار IT اظهار داشت: این سازمان به سبب حضور مستمرخویش نقش موثری در تعیین برنامه پنج ساله IT داشته است.
     علیرضا پورنقشبند، عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
     سالهاست که اهالی صنف رایانه یا همان آی تی هنگام فرا رسیدن زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ بر سر یک دوراهی به نام شرکت یا عدم شرکت در نمایشگاه قرار می گیرند. صرف نظر از پارامترهای متعددی که هر شرکت برای اتخاذ این تصمیم ملاک عمل قرار می دهد، یک عامل و آن هم هزینه شرکت در این نمایشگاه دغدغه مشترک همه متقاضیان است. نحوه محاسبه اجاره غرفه به صورت ارزی ریالی سالهاست مشکلات و ابهامات فراوانی را پیش روی اعضای این صنف قرارداده ...
     مجید کرباسچی عضو شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای
     چندی پیش دوستی می گفت از طریق شرکتی در ترکیه عازم نمایشگاه جیتکس امارات جهت بر پایی غرفه و نمایش محصولات است . دلیل را جویا شدم. گفت دولت ترکیه کل هزینه این حرکت را تقبل کرده و شرکت های IT خود را اینگونه حمایت می نماید تا صادرات IT را رونق دهد و معتقد است صادرات محقق نمی شود مگرتولیدات در بازار داخل به اشباع برسد.
     رییس سازمان نظام صنفی در گفت‌وگوی اختصاصی با ایتنا
     سومین دوره انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در پیش روست. این رویداد از آنجا که نتیجه آن عموما در ترکیب و جهت‌گیری کلی سازمان کشوری تاثیر جدی دارد، انتخاباتی حساس بوده و عملا به کانون توجه صنف تبدیل می‌شود. شکل‌گیری ائتلاف‌ها و بروز حواشی، کم و بیش از مقدمات طبیعی این اتفاق است. در آستانه این اتتخابات، ایتنا با پرویز رحمتی که با برگزیده شدن از همین استان به صندلی ریاست دومین دوره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور تکیه زده، گفت‌وگویی اختصاصی انجام داده که در ادامه می‌خوانید.
     با پیشنهاد کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران صورت گرفت
     تفاهم‌نامه همکاری در طرح مهندس ناظر رایانه‌ای ساختمان‌های بلند مرتبه با هدف تعیین چارچوب همکاری فی‌مابین سازمان فاوای شهرداری تهران و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با حضور مدیران IT کلان‌شهرهای کشور پنج‌شنبه، 7 مهرماه سال جاری امضاء شد.
     سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران طی امضای تفاهم‌نامه‌ای با سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور دست به کار تدوین لایحه استانداردهای شبکه و هوشمندسازی مجتمع‌های مسکونی و اماکن اداری و تجاری ‌شد.
     در حالی که طی چند سال اخیر اختلافات میان دو نهاد اتحادیه رایانه و سازمان نظام صنفی عملا آنها را در مقابل هم قرار داده بود حالا مسوولان جدید اتحادیه رایانه از علاقه و تمایل برای همکاری با سازمان نظام صنفی صحبت می‌کنند.
     به گزارش عصرارتباط، با اجرایی شدن این سیستم که از مهرماه 89 در دستور کاری قرار گرفته است کلیه پایگاه‌های اطلاعاتی دستگاه‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی به‌صورت مستقیم و یا غیرمستقیم به این سیستم متصل می‌شوند و اطلاعات آنها خوانده می‌شود و براساس نیاز کاربر اطلاعات استخراج می‌شود.
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان