سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   
    • خبرگزاری ها، جراید و اطلاعیه ها
     دبیرخانه نخستین دوره جشنواره نوآوری های تلفن همراه ایران از علاقمندان به بکارگیری فناوری‌های نوین و صاحبان خلاقیت و نوآوری در زمینه ارائه محصولات نرم افزاری و خدمات مبتنی بر تلفن همراه خواست آثار برتر خود را به این جشنواره ارسال کنند.
     یک کارشناس فضای مجازی تاکید کرد: اگر رسانه‌های اجتماعی هدایت شوند، می‌توانند تاثیر زیادی در پویایی یک جامعه داشته باشند.
     رضا سمیع‌زاده، عضو هیات علمی دانشگاه و مدرس آی‌تی با بیان این مطلب که پتانسیل ICT در کشور بسیار بالاست، اظهار داشت: متاسفانه با این پتانسیل بالا ICT ایران در دنیا از جایگاه مناسبی برخوردار نیست.
     رضا دانش کاندیدای عضو پیشنهاد20: وضعیت فعلی شرکت‌های فعال در حوزه نرم‌افزار بستگی به شاخه‌های کاری مختلفی دارد که در این حوزه فعالیت می‌کنند و با مشکلات مختلفی رو به رو هستند که یکی از بزرگ‌ترین مشکلات آنها در حوزه نرم‌افزار، نبود قانون کپی‌رایت در مورد نرم افزار‌ها است که معمولا رعایت نمی‌شود و شرکت‌ها در این رابطه بسیار متضرر می‌شوند.
     در پی گفت وگو با آقای میرمهدی رییس اتحادیه فناوران رایانه که روز گذشته در همین صفحه منتشر شده بود، شرکت فراسو با ارسال نامه‌ای به دنیای اقتصاد توضیحاتی را ارائه کرده است که می‌خوانید:‌
     در پی امضا تفاهم نامه سازمان نظام صنفی رایانه ای با شهرداری
     تلاش های کمیسیون شبکه به ثمر نشست و تفاهم نامه همکاری سازمان نظام صنفی با شهرداری تهران مبنی برهمکاری درزمینه تهیه لایحه ضرورت پیش بینی و استفاده از استانداردهای مهندسی شبکه های رایانه ای، برق اضطراری و سیستم های هوشمند مدیریت ساختمان در ساختمان های اداری، تجاری، دولتی، عمومی، مسکونی و بلند مرتبه به امضا رسید.
     همانگونه که مستحضرید در خصوص نمایشگاه الکامپ هفدهم، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور طی دو بیانیه ای که در تاریخ های 6/2/90 و 19/4/90 صادر کرده است سعی در اطلاع رسانی و تشریح شرایط موجود برای عموم علاقمندان به حضور در این رویداد سالانه را داشته و در راستای تقویت کمی و کیفی بازار فناوری اطلاعات تلاش نموده است.
     اعضای محترم سازمان! متقاضیان محترم شرکت در نمایشگاه الکامپ! پیرو پیگیری های مکرر اعضای سازمان و متقاضیان حضور در نمایشگاه الکامپ هفدهم، مراتب ذیل به اطلاع عموم می رسد:
     بدینوسیله ضمن قدردانی و تشکر از مشارکت، همراهی و حمایت شما در برگزاری موفق شانزدهمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی ( الکامپ 1389 ) که توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار گردید، این سازمان بر این باور است که نمایشگاه الکامپ یکی از ابزارهای توسعه کسب و کار فناوری اطلاعات، تحریک بازار عرضه و تقاضا در کشور و بستری مناسب برای ترویج استفاده و کاربری فناوری اطلاعات در جامعه می‌باشد که در صورت تحقق امر واگذاری امور اجرایی آن به بخش خصوصی می‌تواند منشاء خیر و برکت بوده و ...
     ارتباطات بین شهری شرکت مخابرات هر از چندگاهی با قطع شدن فیبرنوری شرکت ارتباطات زیرساخت با اختلالات شدید به خصوص در مسیر تهران مشهد و بالعکس روبه‌رو می‌شود و گاهی رفع مشکل چند روز به طول می‌انجامد. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران دلیل قطعی‌ها را ضعیف عمل کردن پیمانکاران نگهداری از شبکه زیرساخت در اتصال مجدد شبکه و منعقد نکردن قرارداد SLA توسط زیرساخت عنوان می‌کند، اما مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت معتقد است مخابرات برای به دست آوردن سود بیشتر حاضر به دریافت سرویس‌ باکیفیت بالا نیست و همین عامل موجب ...
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان