سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   
    • خبرگزاری ها، جراید و اطلاعیه ها
     افزایش سهم هر روزه چینی‌ها از بازار مخابرات و زیرساخت ارتباطی کشور، سهم مسوولان و مقام‌های ارشد ایرانی را از بازدید این کشور افزایش می‌دهد.
     رویای اطلاعات یکپارچه از ابتدای ورود سیستم‌های اتوماسیون به ایران همیشه وجود داشته است اما این رویا هیچ‌گاه به واقعیت نپیوست؛ هر چند بارها با اجرایی شدن پروژه‌هایی ملی تا چند قدمی آن نیز پیش رفتند اما هیچ‌گاه محقق نشد و تنها دلیل آن نیز ناهماهنگی دستگاه‌های اجرایی کشور و صاحبان داده اطلاعات ...
     احمد علیپور، رئیس کمیسیون سخت‌افزار دوره اول سازمان
     از آنجا که اصولا ما ایرانی‌ها دارای حافظه تاریخی خوبی نیستیم، آن‌گونه که در برخی از اظهار نظرات مسوولان سازمان این روزها دیده می‌شود، ممکن است در نگاه اول این شور و شوق را بیش از گذشته ارزیابی کنیم اما آمارها نشان می‌دهد در ابتدای تشکیل سازمان این شور و حضور بسیار گسترده‌تر بود.
     رئیس هیات‌مدیره اول سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور
     لازم نیست کارشناس صنفی خبره‌ای باشید تا بدانید که ریشه بسیاری از تضارب آرای فعلی در صنف و متعاقب آن انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به سال‌ها پیش و حتی پیش از تشکیل سازمان بازمی‌گردد. هرچند شاید در آستانه انتخابات فرصت بازگشت به گذشته‌های دورتر فراهم و درخور نیست ولی برای شناخت تفاوت افکاری که آغاز این دو نگاه متفاوت را رقم زده است بدون شک تامل در تفکر عمومی هیات مدیره اول بسیار راهگشا خواهد بود.
     سهیل مظلوم واجاری نایب رئیس دوره اول سازمان
     جناب آقای پیر بابایی در سمیناری خبری روز چهارشنبه ششم مهرماه که سایت خبری ایتنا آن را پوشش داده است، اعلام کرده‌اند: «ما در انتخابات شاهد بهار صنف همچون بهار عربی خواهیم بود، بیداری صنف را پیش رو خواهیم دید» مسلم است که تبلیغات انتخاباتی حق هر داوطلب یا هر گروهی بوده و انشاالله با همت رسانه‌ها شرایطی فراهم می‌آید تا رای‌دهندگان کاندیداها را بهتر بشناسند.
     پرویز رحمتی رئیس هیات‌مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای
     سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران دومین دوره خود را به انتها رسانده است و در همین هفته انتخابات دور سوم برگزار خواهد شد. رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور طی یادداشتی در هفته نامه عصر ارتباط بر ضرورت طرح اهداف واقع بینانه انتخاباتی تاکید کردند
     میزگرد حاضر چندان هم میزگرد کلاسیکی نبود، نه برای آنکه شکل میز به جای دایره بیشتر شبیه بیضی بود و نه به خاطر آنکه فارغ از اعضای شاخص دو لیست موجود در انتخابات فقط یک کاندیدای مستقل شرکت کرده بود، بلکه به خاطر آنکه افرادی که گرد آن نشسته بودند برخلاف روال رایج انتخاباتی چندان حاضر نشدند که جریان را تبدیل به یک مناظره کنند. لحن ملایم کاندیداهای منتقد از پیشنهاد 20 و رویکرد اعتدال‌پذیر نمایندگان اتحاد 15 هم در این نتیجه‌ای که رقم خورد بی‌تاثیر نبود. به هر جهت در این میزگرد سرکانی، ‌پیربابایی، ...
     چهارشنبه هفته‌ای که گذشت میزبان جدی‌ترین رویارویی دو قطب انتخابات سازمان نظام صنفی استان تهران یعنی لیست‌های اتحاد 15 و پیشنهاد 20 بود که تنها به فاصله چند ساعت از یکدیگر در برابر دوربین‌های رسانه‌ها رفتند و خودشان را به قضاوت اصحاب رسانه سپردند تا اندکی درباره مواضع‌شان و بسیار درباره حاشیه‌های انتخابات صحبت کنند.
     در پی استقبال و مشارکت پرشور اعضا سازمان در مجمع عمومی استان تهران
     مهندس پرویز رحمتی رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و رئیس هیات مدیره دوره دوم نظام صنفی رایانه ای استان تهران پس از برگزاری انتخابات پنج شنبه گذشته طی پیامی از مشارکت پرشور آحاد صنف در انتخابات هیات مدیره استان تهران قدرددانی نمود.
     سومین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس نظام صنفی رایانه ای استان تهران روز پنج شنبه 14 مهرماه در سالن اجتماعات منظومه خرد برگزار خواهد شد. بر این اساس هیات رئیسه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران دستور العمل برگزاری انتخابات را به شرح ذیل تصویب و ابلاغ نمود :
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان