سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • قدردانی رییس نصرکشور از تاکید مهندس جهانگرد بر ضرورت ایجاد شفافیت در برگزاری الکامپ

     کد: 15624
     تاریخ: ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1020
     رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور از تاکید رییس سازمان فناوری اطلاعات بر ضرورت ایجاد شفافیت و سلامت در روندهای اقتصادی برگزاری نمایشگاه، لزوم ارتقای جایگاه الکامپ با بهبود کیفی و کمی و تجمیع با تلکام قدردانی کرد.

      به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، متن نامه ارسالی از سوی مهندس آیت اللهی به شرح ذیل است:

      
     بیانات بسیار شفاف و عالمانه جنابعالی در خصوص ضرورت ایجاد شفافیت و سلامت در روندهای اقتصادی برگزاری نمایشگاه، لزوم ارتقای جایگاه الکامپ با بهبود کیفی و کمی و تجمیع با تلکام موجب مباهات و مسرت است. از اینرو برخود فرض می دانم که به استحضار برسانم: 
     1. به نمایندگی از خود و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور مراتب قدردانی، حمایت و نهایت تشکرمان را اعلام دارم. بیان صریح جنابعالی که از دیرباز در زمره متخصصین و معنونین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده و از صاحب منصبان دولت تدبیر و امید در این حوزه هستید، نشان از باروری امید دولت تدبیر و امید نزد اهالی صنف دارد. 
     2. استحضار کامل دارید که حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات محور توسعه کشور است و ارمغان استفاده از آن سهولت، شفافیت، ارتقای کیفیت و بهره وری، سرعت عمل و پیشرو بودن است که بدرستی مورد توجه دولت یازدهم قرار گرفته است. 
     3. خوشبختانه در کشور پتانسیل های تخصصی بسیار زیاد هم از حیث جمعیت متخصص و هم از نظر شرکتهای فعال حوزه با غنای کافی وجود دارد. ساختار صنفی و رگولاتوری لازم نیز در قالب سازمان نظام صنفی   رایانه ای تدبیر شده و زیر ساختهای مربوطه نیز طی یک دهه فعالیت این سازمان نهادینه گردیده است. 
     4. بازار بزرگ کشور نیز خود به تنهایی با بازار بقیه خاورمیانه برابری می کند و این به منزله ضرورت دقت نظر و فعالیت بیش از پیش همه ذینفعان حوزه فاوا می باشد. 
     5. امروز شاهد بودیم که هیچ بخشی از این صنف فساد را برنمی تابد و حاضر نیست فرهیختگی و توان اعضایش را در فضای غیر شفاف عرضه دارد. می بایست قدردان رئیس محترم اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران باشم که بالاخره آنجا که صحت عدم شفافیت گفته شده بر ایشان عینیت یافت انصراف خود را اعلام نمودند. خدا را شاکرم که نگاه صنف یکپارچه است و هیچ کس عدم شفافیت را برنمی تابد. 
     6. مجریان غیر صنفی نیز شاید بدیهی باشد که فقط نگاه مادی و افزایش در آمد به هر میزانی داشته باشند و بهرحال هیچ وقت از آنها داعیه داری صنف پذیرفته نبوده و نیست. 
     در پایان بهروزی، صحت و توفیق خدمت بیشتر به کشور را برای جنابعالی و همه مسئولین خدمتگزار از خداوند بزرگ خواستارم. 
        
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان