سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • حضور وزیر ارتباطات در اجلاس سران مختار مخابراتی

     کد: 14881
     تاریخ: ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
     منبع خبر: خبرگزاری مهر
     تعداد بازدید: 843
     وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نوزدهمین کنفرانس جهانی سران مختار مخابراتی - 14 P.P - شرکت می کند.

      کنفرانس سران مختار (Plenipotentiary Conferences) بالاترین مرجع سیاستگذاری اتحادیه جهانی مخابرات ITU است که هر چهار سال یک بار به منظور تعیین سیاستهای کلی اتحادیه، هماهنگی استراتژی و برنامه‌های مالی چهار سال آینده، انتخاب مدیران ارشد اتحادیه، اعضای شورا و اعضای هیات ارتباطات رادیویی تشکیل می‌شود.

     در نوزدهمین دوره این کنفرانس جهانی که از تاریخ 20 اکتبر لغایت 7 نوامبر 2014 برابر با 28 مهر لغایت 16 آبان در بوسان کره جنوبی برگزار می شود، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان در راس هیاتی شرکت خواهد کرد و در روز نخست این اجلاس، سیاست های حوزه ICT ایران را تبیین خواهد کرد.
     در حاشیه این اجلاس، وزیر ارتباطات کشورمان با همتایان خود دیدار و در زمینه توسعه روابط دو جانبه و همکاری در مجامع بین المللی گفتگو خواهد کرد.
     اجلاس سران مختار مخابراتی -  14 P.P - با حضور بیش از 190 کشور جهان تشکیل می شود و مهمترین دستور کار نوزدهمین اجلاس سران مختار، انتخاب مدیران ارشد برای ردیف های سازمانی آن از جمله انتخاب دبیرکل، معاون دبیرکل، مدیران دفاتر سه گانه و اعضاء هیأت مقررات رادیویی RRB و کشورهای عضو شورای ITU است.
     جمهوری اسلامی ایران در دو بخش کاندیدای عضویت در این مجمع تخصصی است.
      در طول 2 سال گذشته 42 سند از سوی ایران به اجلاس های مقدماتی APT ارائه شده که اکثر آنها مورد پذیرش قرار گرفته و در اجلاس سران مختار (PP-14) مطرح خواهد شد.
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان