سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • زمینه همکاری مشترک دو کشور ایران و آذربایجان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات فراهم شد

     کد: 14625
     تاریخ: ۱۳۹۳/۰۷/۰۵
     منبع خبر: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
     تعداد بازدید: 1092
     نشست مشترک فعالان بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دو کشور ایران و آذربایجان برگزار شد و در پی آن زمینه های همکاری شرکت های خصوصی فعال در این حوزه فراهم گردید.

     قائم مقام ارتباطات و فناوری های عالی آذربایجان با اشاره به توسعه رو به رشد روابط و همکاری های دو کشور , خواستار همکاری های بیشتر در حوزه   ارتباطات و فناوری اطلاعات شد.

     وی آشنایی فعالین و شرکت های خصوصی را بستر مناسب و گام اول در جهت توسعه همکاری ها اعلام کرد و گفت: با ارائه توانمندی ها و پتانسیل هایی که بخش خصوصی دو کشور دارند می توان به توسعه بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران و آذربایجان امیدوار بود.

     در ادامه این نشست مهندس هاشمی معاون فناوری و امور بین الملل نیز با اشاره به توانمندی های فناوری اطلاعات و ارتباطات د و کشور اظهار داشت: زمینه های مشترک همکاری دو کشور فراهم شده است و نیازمند سازماندهی های منسجمی در این زمینه هستیم.

     iهمچنین  این جلسه نماینده سندیکای صنعت مخابرات ایران ضمن معرفی ظرفیت ها ی شرکت های عضو سندیکای و معرفی محصولات آنها  و آمادگی این شرکت ها را جهت توسعه روابط با آذربایجان اعلام کرد.

     لازم به ذکر است در حاشیه این نشست شرکت های خصوصی  ایرانی و  آذربایجانی در دیدار هایی جداگانه  در حوزه های تخصصی خود گفت و گو  کردند.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان