سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • برگزاری نمایشگاه الکامپ اردبیل با همکاری سازمان

     کد: 4618
     تاریخ: ۱۳۹۱/۰۸/۱۶
     منبع خبر: استانها
     تعداد بازدید: 4542
     دعوت از همکاران برای شرکت در نمایشگاه الکامپ اردبیل

     همان طور مستحضرید، تبلور توانمندی اصحاب فناوری اطلاعات درسطح کلان، مرهون ارایه عینی دستاوردهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری متخصصان و فعالان این حوزه در بستر نمایشگاه‌ها با جلب مشارکت دست‌اندرکاران و عزم صنفی طیف‌های مختلف، به منظور حضور مختارانه بازدیدکنندگان در این فضای نمادین و رقابتی است.
     بدین منظور، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان آذربایجان شرقی با عنایت به عدم تمایل شرکت نمایشگاه‌های استان برای تعامل در برگزاری نمایشگاهی مقتدر و پرشور در سطح استان و اصرار بر سیاست‌های انحصارگرایانه خود، با وجود تنگناها و کاستی‌ها که فرصت کالبدشکافی آن در این مجال میسر نیست، اقدام به عقد تفاهم‌نامه همکاری و مشارکت در برپایی نمایشگاه کامپیوتر استان اردبیل نموده است.
     حضور به‌هنگام بنگاه‌های اقتصادی مرتبط، محافل و تشکل‌های تخصصی در این آوردگاه، نیازمند حمایت از سوی شما همکاران محترم استانی است. علاوه بر این، شکل‌گیری نمایشگاه استان اردبیل، به عنوان یکی از استان‌های تحت پوشش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای آذربایجان شرقی، در بازه زمانی 16/09/91  الی 20/09/91 در محل نمایشگاه‌های دایمی این استان به نحو مطلوب، مستلزم همراهی شرکت‌ها و فروشگاه‌های مجرب بوده و قطعا حضور پررنگ و مقتدر همکاران استانی و منطقه‌ای، چهره نوینی از مجموعه فناوری اطلاعات را در این منطقه از کشور عزیزمان، متجلی خواهد ساخت.
     اهتمام مسوولانه حضرتعالی و سایر اعضای محترم به توصیه و ترغیب پیش‌کسوتان صنف به مشارکت در این نخستین نمایش قدرت از مجاری سازمان، استعانتی است که ضرورت آن در این مقطع حساس و شرایط موجود، به خوبی احساس می‌گردد. قطعاً حضور آگاهانه شما، علاوه بر گشایش بازاری بکر و مناسب در منطقه شمال‌غرب کشور، موجب رونق نمایشگاه مذکور و منشا دلگرمی مضاعف دست‌اندرکاران خواهد بود. انشا ا...

      فایل پیوست
      
     Form Nomayeshgah.pdf155.7  کیلوبایت
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان