سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • انتصاب مدیر حراست سازمان نظام صنفی رایانه¬ای استان اصفهان

     کد: 26695
     تاریخ: ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 278
     انتصاب مدیر حراست سازمان نظام صنفی رایانه¬ای استان اصفهان
     مراسم معارفه حسین جمالی به عنوان مدیر حراست سازمان نصر استان اصفهان در تاریخ 22/02/98 برگزار گردید.
     این جلسه با حضور مدیران ارشد سازمان حراست کل استان،آقایان عشوری نماینده اداره کل فناوری اطلاعات استان، اکبریان مدیر افتای ریاست جمهوری استان و مدیر فناوری اطلاعات استانداری به همراه رئیس و اعضای هیت مدیره نصراستان در محل دبیرخانه نصر استان اصفهان برگزار گردید.
     در ابتدای جلسه رئیس نصر استان آقای اطرج ضمن خوش آمد گویی و معرفی حاضرین اظهار داشت تعدادی از اعضا نسبت به تشکیل و حضور حراست در سازمان سوالاتی دارند و خواستار توضیحاتی گردید.
     عرفانیان مدیرکل حراست سازمان درخصوص ضرورت تشکیل حراست در سازمان از سوی نهاد ریاست جمهوری ونقش حراست در صیانت از دستاوردهای سازمان توضیحاتی ارایه کرد.
     در ادامه عرفانیان گفت: مرکز حراست نهاد ریاست جمهوری به عنوان مقام تشکیل دهنده حراست در سازمان مجدانه خواستار پیگیری مشکلات بخش خصوصی و رفع موانع در ارتباط با دستگاههای دولتی است و تاکید کرد: یکی از مهمترین وظایف اداره کل حراست سازمان ایجاد ارتباط بین نظام های استانی،اعضای محترم سازمان به عنوان تشکلی باسابقه با دستگاههای نظارتی در بخش حاکمیت و تسهیل این ارتباط و همچنین پیگیری در رفع مشکلات اعضا در حیطه وظایف حراستی میباشد.
     وی در ادامه به شرح برخی خدمات اداره کل حراست سازمان از جمله در رفع مشکلات برگزاری نمایشگاه الکامپ، مشکلات قراردادی برخی اعضا در حراست دستگاههای دولتی و مراجعاتی که به حراست سازمان داشته اند توضیحاتی ارایه کرد.
     در ادامه جلسه نماینده سازمان حراست کل در استان پیرامون ضرورت وجود حراست در تمامی سازمانهای مرتبط با حاکمیت و ارتباط حراست سازمان نصر با اداره کل حراست استانها و حراست های سایر دستگاههای دولتی مطالبی بیان نمود.
     مهندس اکبریان رئیس مرکز افتای استان ضمن ابراز خرسندی از تشکیل حراست در سازمان نصر ، حراست را حلقه مفقوده ارتباطی بین سازمان نصر و مرکزافتا دانست و اظهار امیدواری کرد این انتصاب سبب تعامل و نزدیکی سازمان و افتای استان گردد. در همین زمینه چند تن از اعضا هیات مدیره نصر استان اصفهان از برخی قوانین دست و پاگیر افتا گله مند بودند که رئیس افتای استان ضمن قبول ایجاد آزمایشگاه فاوا با نظر صنف در استان اصفهان ، مقرر شد موارد مطرح شده در جلسات مشترک با حضور مدیر حراست استان پیگیری و رفع گردد.
     در پایان جلسه محمد اطرج رئیس هیات مدیره نصر استان ضمن تشکر از انتصاب مدیر حراست در نصر استان، خواستار همکاری بیشتر با اداره کل حراست شدند.
      
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان