سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • همایش ملی «مشارکت عمومی-خصوصی در ارائه خدمات الکترونیکی (PPP) و استفاده از ظرفیت های سازمان توسعه ای در این حوزه»

     کد: 24811
     تاریخ: ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 280
     همایش ملی «مشارکت عمومی-خصوصی در ارائه خدمات الکترونیکی (PPP) و استفاده از ظرفیت های سازمان توسعه ای در این حوزه» با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.

      به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، همایش ملی «مشارکت عمومی-خصوصی در ارائه خدمات الکترونیکی (PPP) و استفاده از ظرفیت های سازمان توسعه ای در این حوزه»، با اهداف ترویج و آگاهی رسانی مفاهیم اجرایی و حقوقی طرح های مشارکتی در سطح دستگاه های اجرایی، سازمان ها توسعه ای و بخش خصوصی، تبیین فرصت های سرمایه گذاری و مشارکت با دستگاه های اجرایی، اعلان ظرفیت ها و توانمندی های بخش غیر دولتی در پیاده سازی خدمات الکترونیکی در قالب روش های مشارکتی و همچنین تبادل تجربیات فعالیت های انجام گرفته و با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.

      
     لذا از همه فعالان به ویژه در بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت می شود که در صورت تمایل، از طریق تکمیل اطلاعات در فرم ثبت نام، در این همایش حضور یابند.
      
      
     تاریخ: سه‌شنبه 26 تیرماه 1397
      
     زمان: از ساعت 8:30 لغایت 16:30 
      
      
     مکان: تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از پل سیدخندان، ورودی شماره یک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سالن مرکز همایش های شهید قندی
      
      
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان