سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • معاون هماهنگی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران در دیدار با اعضای هیات رییسه سازمان نصر استان مطرح کرد:

     بخش خصوصی، تسهیل کننده اشتغال حوزه فناوری اطلاعات در استان

     کد: 24580
     تاریخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۰
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 254
     معاون هماهنگی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران قول همکاری برای ارتقای وضعیت اشتغال زایی در حوزه فناوری اطلاعات را داد.
      
     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران،معاون هماهنگی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران در دیدار با اعضای هیات رییسه سازمان نصر مازندران با بیان اینکه در عصر کنونی بسیاری از نیازمندی‌های انسان از طریق فناوری اطلاعات ‌فراهم می شود، گفت: با توجه به نقش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان در حوزه ارتقای فناوری اطلاعات و تسهیل در فرآیندهای اشتغال‌زایی، برای رسیدن به اهداف این بخش همکاری می‌کنیم.
      
     حسن خیریان‌پور با اشاره به اینکه زیرساخت‌های لازم در راستای توسعه شبکه دولت در استان به منظور کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت در انجام کار‌ها و امور اداری فراهم شده‌است،افزود: استان مازندران پس از تهران رتبه دوم امکانات زیرساخت را دارد که امکان استفاده از این ظرفیت‌ها در واحدهای تولیدی، گردشگری و..فراهم است.
     خیریان‌پور با بیان اینکه استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دو بخش «آی‌تی» فناوری اطلاعات و «آی‌سی‌تی»فناوری اطلاعات‌و ارتباطات برای ارتقای استان در حوزه‌های مختلف مؤثر است، اضافه کرد: مسلما این دو حوزه با ورود و فعالیت در بخش تولیدات داخلی و صادرات کمک بسیاری در زمینه اقتصادکشاورزی، صنعتی و حتی معدن می‌کنند.
     معاون هماهنگی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران با اشاره به طرح تکاپو و پیگیری استانداری در این زمینه، گفت: با دستور استاندار مازندران تمامی دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها و دهیاری‌های استان موظف شدند تا همکاری لازم را با سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان داشته باشند.
     وی حضور دو نفر از اعضای سازمان نصر مازندران در شورای مرکزی سازمان نصر کشور را بسیار ارزشمند عنوان کرد.
     رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان در دیدار با معاون هماهنگی و توسعه امور اقتصادی استانداری مازندران با تشریح ساختار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران، افزود:سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران در شاخه‌های مختلف شرکتی، فروشگاهی و مشاوران فعالیت دارد.
     عباس رمدانی با بیان جایگاه سازمان نصر کشور در حوزه فناوری اطلاعات،گفت:این سازمان اصلی ترین متولی حوزه فناوری اطلاعات در بخش خصوصی است.
     وی با اشاره به اینکه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در کشور دارای ۱۲هزار نفر عضو است که ۲۳نفر در شورای مرکزی سازمان فعالیت دارند، اضافه کرد: ۲نفر از اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران در شورای مرکزی سازمان نظام صنفی کشور به عنوان نائب رئیس و بازرس عضویت دارند.
     رمدانی با اشاره به دیدار با استاندار مازندران،افزود:در این دیدار قرار شد تا از ظرفیت شرکت‌های بومی استان مازندران در زمینه فناوری اطلاعات استفاده شود.
      

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان