سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • اطلاعیه آشنایی با فرآیند جانمایی در الکامپ

     کد: 24481
     تاریخ: ۱۳۹۷/۰۳/۰۵
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 771
     ستاد اجرایی نمایشگاه از امروز پنجم 5 خرداد ماه بررسی اطلاعات شرکت ها بر اساس زمینه فعالیت، زمان پیش ثبت نام و متراژ درخواستی را آغاز کرده است.
      
      شرکت هایی که حایز شرایط حضور در نمایشگاه هستند، به دو دسته تقسیم خواهند شد:
      
     1- شرکت هایی که متقاضی غرفه زیر 80 مترمربع هستند؛ سامانه کاربری این شرکت ها به ترتیب اولویت زمان پیش ثبت نام فعالسازی شده و ایمیل دریافت می کنند. این شرکت ها باید به سامانه مراجعه کرده و نسبت به ارسال مدارک پیش ثبت نام، سفارش غرفه و پرداخت هزینه اقدام کنند.
     ستاد برگزاری نسبت به جانمایی شرکت های متقاضی غرفه زیر 80 مترمربع با توجه به اولویت زمان پرداخت هزینه و زمینه فعالیت اقدام می کند. در نهایت نقشه های جانمایی بر روی سایت اعلام خواهد شد.
      
     2- شرکت هایی که متقاضی غرفه بالای 80 مترمربع هستند؛ این شرکت ها به ترتیب اولویت زمان پیش ثبت نام جهت جانمایی به ستاد برگزاری دعوت شده و فضای شرکت خود را در سالن های مرتبط با فعالیت خود انتخاب می کنند. این شرکت ها باید ظرف 72 ساعت پس از جانمایی، اقدام ورود به سامانه کاربری، ارسال مدارک پیش ثبت نام، سفارش غرفه و پرداخت هزینه کنند.
      
     در حال حاضر ورود به سامانه برای هیچ شرکتی امکان پذیر نیست.
      
     جهت کسب اطلاعات بیشتر شرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا مجری الکامپ به شماره های  74501000 تماس حاصل فرمایید.
     بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ به همت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در تاریخ 6 تا 9 مرداد ماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار خواهد شد. 
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان