سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • فراخوان تشکیل پاویون نظام‌های استانی در نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم

     کد: 24462
     تاریخ: ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 873
     پاویون اختصاصی نظام های صنفی رایانه‌ای استان های کشور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) با رویکردی جدید برپا خواهد شد.
      

     به گزارش ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ، تمامی نظام‌های رایانه ای استان های کشور می‌توانند با ترغیب و مشارکت شرکت‌های توانمند، فعال و استارتاپی در سطح استان، در نمایشگاه الکامپ حضور یابند و فرصت مهیا شده برای ارائه آخرین دستاوردهای خود در الکامپ ۹۷ را برای آن شرکت ها فراهم سازند. این حضور فرصتی برای به نمایش گذاشتن بدون واسطه ظرفیت‌های استان‌ها به مسئولان، بازدیدکنندگان و دیگر فعالان این حوزه به شمار می‌رود.
     در سال جاری هر استان می‌تواند به‌صورت جداگانه پاویون نظام استانی خود را با متراژ، فضا و در سالن درخواستی خود تشکیل دهد. تاکنون سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان خراسان رضوی آمادگی خود را برای تشکیل دو پاویون در بخش اصلی الکامپ و دیگری در سالن الکام استارز، به کمیته اجرایی نمایشگاه اعلام و در سامانه iran-elecomp.com ثبت نام کرده است.
     همچنین کمیته اجرایی الکامپ بیست و چهارم آمادگی دریافت نظرات و پیشنهادات نظام های رایانه ای استان های کشور، جهت ارتقاء سطح کیفی این رویداد بین المللی را دارد.
     علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد بین‌المللی می‌توانند تا سوم خردادماه در بخش اصلی الکامپ با مراجعه به تارنمای iran-elecomp.com و متعاقبا از هفته آینده در بخش الکامپ استارز ثبت‌نام نمایند. بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، ششم لغایت نهم مردادماه در محل دایمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد.
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان