سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • همزمان با چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع،

     سلسله رویدادهای دورخیز برگزار میشود

     کد: 23903
     تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 2119
     برای نخستین بار سه حوزه نوآوری سلامت، نوآوری شهری و نوآوری گردشگری از سلسله رویدادهای دورخیز در چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع بررسی میشود.
      
     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، اولین برنامه از سلسله رویدادهای دورخیز توسط شتابدهنده تک با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران و انجمن مهندسی صنایع کشور همزمان با چهاردهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع در دهه فجر از ۱۵ الی ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ در سه حوزه نوآوری سلامت HealthTech، نوآوری شهری UrbanTech و نوآوری گردشگری TourismTech برگزار خواهد شد.
     هدف از برگزاری «دورخیز» اتصال استارتاپ ها و تیم های خوشفکر و نوآور و فن‌آور به شرکت ها و کسب و کارهای جا افتاده برای ارائه راه حل های نوآورانه برای مشکلات و مسائل کسب و کارهاست. 
     دورخیز بستری است برای تقویت توانایی نهادها و کسب و کارهای مختلف و مردم در کنار هم  بصورت مشارکت موثر و ساختاریافته برای تصمیم گیری بهتر و حل مشکلات عمومی است. افزایش دسترسی و استفاده از داده ها، راه های جدید برای استفاده از ظرفیت، هوش و تخصص افراد در روند حل مسئله همراه با پیشرفت های جدید در فن آوری و علم می توانند توسعه جامعه مان را تضمین کند و به آن شتابی مثبت ببخشد.
     علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.doorkhiz.com مراجعه کنند.
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان