سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • کنگره جهانی و نمایشگاه بین المللی فناوریهای هوشمند برگزار می شود

     کد: 23602
     تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 481
     کنگره جهانی و نمایشگاه بین المللی فناوریهای هوشمند IC TECH2018 با رویکرد هوشمندسازی نظم اداری با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه و بودجه کشور 24 و 25 بهمن ماه سال جاری در محل برج میلاد برگزار میشود.
      
     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، کنگره جهانی و نمایشگاه بین المللی فناوریهای هوشمند IC TECH2018  با رویکرد هوشمندسازی نظم اداری با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه و بودجه کشور 24 و 25 بهمن ماه سال جاری با حضور مهمانانی از کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا و غیره در محل برج میلاد تهران برگزار میشود.
     ازمحورهای این کنگره میتوان به هوشمند سازی نظام اداری، اینترنت اشیا (IOT)، سیستم های خبره، امنیت و غیره اشاره کرد. برگزاری پنل های تخصصی، کارگاه های آموزشی، نمایشگاه جانبی، سخنرانی های کلیدی و هم اندیشی نخبگان با حضور متخصصان این حوزه و صاحبنظران داخلی و بین المللی به منظور بررسی بیشتر ضوابط فنی و اجرایی توسعه دولت الکترونیک بر اساس مصوبه شورای عالی فناوری اطلاعات به شماره 200/145 ابلاغی ریاست محترم جمهور و همچنین بهره مندی از تجربیات بین المللی از دیرگ برنامه های حایز اهمیت این رویداد خواهد بود.
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان