سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • نمایشگاه اتوکام اصفهان آبان ماه برگزار میشود

     کد: 23547
     تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۰۵
     منبع خبر: دبیر سازمان
     تعداد بازدید: 607
     بیست و سومین نمایشگاه اتوکام اصفهان از تاریخ 30 آبان تا 4 آذر سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های اصفهان برگزار خواهد شد.
      
      
     به گزارش سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان، این نمایشگاه در طول سالیان گذشته همواره به عنوان نماد پویایی و نوآوری  فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، یکی از نمایشگاه های پر مخاطب و مورد توجه علاقه مندان بوده است. حضور گسترده شرکت های توانمند بومی و غیر بومی و بازدید مسوولان و دست اندرکاران، فرصت های تجاری قابل توجه و استثنایی برای عرضه محصولات و توانمندی‌ها به شمار می رود.
      
     در نمایشگاه امسال، با همکاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، با هدف حداکثر ساختن مشارکت و نیز نظم بخشی هر چه بهتر به اختصاص غرفه ها، ثبت نام شرکت ها در سه مرحله پیش ثبت نام، ثبت نام و جانمایی انجام خواهد شد.
      
     بدین منظور، مشارکت کنندگان گرامی می توانند از روز شنبه 15 مهرماه  با مراجعه به سایت www.autocom.ir نسبت به عضویت در سایت، پیش ثبت نام و درج اطلاعات غرفه درخواستی خود اقدام کنند.
      
     مرحله پیش ثبت نام تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 27 مهر ادامه خواهد داشت و زمان ثبت نام نهایی و جانمایی غرفه ها به مشارکت کنندگان در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.
      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان