سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • دیدار داننده و نهاوندیان

     کد: 4359
     تاریخ: ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 934
     رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با رییس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور طی یک دیدار دو ساعته شیوه‌های تعامل فی‌مابین را بررسی و در مورد مشارکت در اتخاذ مواضع به دستاوردهای ارزنده‌ای دست یافتند.

     در این دیدار صمیمی، آقایان مرعشی، مشاور ریاست، جمعه‌ای معاون امور تشکل‌ها و رییس اتاق سمنان، کلاهی، نایب رییس کمیسیون ICT اتاق، اتفاقیان معاون فناوری اطلاعات، میرابوطالبی معاون امور بین‌الملل اتاق و قمی دبیر کل سازمان نیز حضور داشتند که طرفین به همسویی اثربخش تشکل‌های بخش خصوصی تاکید و توافق نمودند فرایندی را برای رایزنی اتخاذ مواضع مشترک قانونی در مسایل مهم ICT تعریف نمایند.
     دکتر نهاوندیان در خصوص اجرای ماده 5 قانون بهبود فضای کسب و کار به‌عنوان نمونه در حوزه IT با استفاده از توان و ظرفیت سازمان تاکید کرد.
     الکامپ نیز از دیگر موارد بحث بود، که طرفین بعد از انتقال تجربیات و تبادل نظر و بررسی شیوه‌های برگزاری الکامپ در گذشته بر همسویی و اتخاذ مواضع مشترک توافق نمودند.
     در نهایت ضمن توافق بر استمرار در تشکیل این‌گونه جلسات، مقرر گردید تفاهم‌نامه‌ای برای تعریف چگونگی تعامل فی‌مابین و همچنین شیوه همکاری تنظیم شود.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان