سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • نشست آشنایی با آخرین تغییرات بخشنامه 3/14 و صدور مفاصا حساب برگزار میشود

     کد: 22479
     تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 1370
     نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان‌ها، چهارشنبه 29 دی‌ماه در نشست یک‌روزه آشنایی با آخرین تغییرات بخشنامه 3/14 تامین اجتماعی و سرفصل‌های مرتبط با صدور مفاصا حساب حضور خواهند یافت.
      
     به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، جهت رفع ابهامات و مشکلات صنف در خصوص بخشنامه 3/14 تامین اجتماعی و سرفصل‌های مرتبط با صدور مفاصا حساب برای شرکت‌ها و فروشگاه‌های فعال، نشست یک‌روزه‌ای توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با حضور نمایندگان رسمی نظام‌های استانی برگزار خواهد شد.
     کارگروه بیمه و مالیات در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران جهت بررسی و پیگیری پرونده‌های مرتبط و حل مشکلات اعضا در سطح استان تشکیل‌شده است. این کارگروه طی جلسات کارشناسی متعدد با سازمان تامین اجتماعی و هماهنگی با کارشناسان محترم آن سازمان، 30  عنوان  موضوعات قرادادی مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات را به بخشنامه 14/3 جدید درآمد اضافه کرد.
     با توجه به درخواست‌های مکرر استان‌ها نشستی مشترک با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، باهدف تعامل، آموزش و در اختیار گذاشتن تجربیات این کارگروه برای نمایندگان رسمی نظام‌های استانی برگزار خواهد شد. 
     به‌این‌ترتیب نماینده هر استان از طریق آشنایی با آخرین تغییرات اعمال‌شده در سرفصل‌های صدور مفاصا حساب، قادر خواهد بود اطلاعات کسب‌شده را به اعضای نظام استانی خود منتقل کند.
     نشست کارگروه بیمه و مالیات روز چهارشنبه 29 دی‌ماه توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد و از تمامی نظام‌های استانی دعوت می‌شود از طریق نماینده رسمی خود بررسی و رسیدگی به مسائل مالیاتی و بخشنامه 14/3 را در سطح استانها امکان‌پذیر سازند.
      
      

      

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان