سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • فرصت مغتنم الکامپ برای گفتگو و شناخت نیاز مشتریان عادی

     کد: 22318
     تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 504
     معاون مخابرات منطقه تهران گفت: نمایشگاه الکامپ فرصت مغتنمی برای گفتگوی رودررو با بازدید کنندگان از جنس کاربران نهایی سرویس و شناخت نیاز مشتریان عادی است تا واقعی ترین برنامه ریزی برای رفع نیازهای مشتریان انجام شود.

      به گزارش ستاد خبری الکامپ 22، کامران کاظمی با اشاره به حضور مخابرات منطقه تهران در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک، کامپیوترو تجارت الکترونیک) با شعار یکپارچگی ارتباط مشتری پایدار، اظهار داشت: حضور در الکامپ برای حرکت به سمت مشتری است و یکی از بهترین روش های شناسایی نیازها و خواسته های مشتریان برای رسیدن به سطح مطلوب سرویس مورد نظر آنها محسوب می شود.

     به گفته کاظمی نمایشگاه الکامپ فرصت مغتنمی برای گفتگوی رودررو با بازدید کنندگان از جنس کاربران نهایی سرویس و شناخت نیاز مشتریان عادی است تا واقعی ترین برنامه ریزی برای رفع نیازهای مشتریان انجام شود.

     معاون بازاریابی و فروش مخابرات منطقه تهران با اشاره به تفاوت حضور مخابرات در نمایشگاه تلکام و الکامپ گفت: تلکام بیشتر نمایشگاه تخصصی با مخاطب سازمانی است که بر سیستم ها و دستاوردهای زیرساختی تمرکز دارد اما در الکامپ مخاطبان از تمامی قشرها به ویژه کاربران نهایی سرویس مراجعه می کنند.

     وی تصریح کرد: مراجعه کنندگان الکامپ خواسته های متفاوتی دارند و مسایل و نکاتی که مطرح می کنند خاص و قابل توجه است.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان