سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • استقبال گسترده مردم از الکامپ

     کد: 22316
     تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
     منبع خبر: روابط عمومی
     تعداد بازدید: 369
     وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر امروز شنبه برای دومین بار به بازدید از نمایشگاه الکامپ پرداخت و گفت: حضور گسترده مردم در الکامپ، خستگی را از تن برگزارکنندگان نمایشگاه درآورد.

      

     به گزارش ستاد خبری الکامپ 22، محمود واعظی در حاشیه بازدید از نمایشگاه افزود: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برای برگزاری منظم نمایشگاه زحمات زیادی کشیده است و از این بابت باید از آنها تشکر کنم.

     وی ادامه داد: مردم نیز هوشمندی به خرج داده و با حضور گسترده خود در نمایشگاه، خستگی را از تن برگزار کنندگان درآئوردند.

     وزیر ارتباطات گفت: روز پنجشنبه صبح به بازدید از نمایشگاه پرداختم و به آقای سعادت رییس سازمان نظام صنفی قول دادم برای بازدید از باقی سالن‌های نمایشگاه، به الکامپ بیایم که این فرصت امروز دست داد.

     وی ادامه داد: از هر غرفه‌ای که بازدید کردم شاهد نوآوری، ابتکارات و انگیزه بالای فعالان حوزه ICT برای توسعه و پیشرفت بودم.

     واعظی با بیان این که شرکت‌های دانش بنیان استقبال خوبی از الکامپ کردند گفت: امیدوارم با فضایی که در الکامپ وجود دارد، جوانان، کسب و کارهای نوپا و شرکت‌های دانش بنیان با حمایت بخش دولتی و خصوصی، به سرعت به سمت خودکفایی گام بردارند.

     وزیر ارتباطات درباره سالن دولت الکترونیکی نیز توضیح داد: محور کارمان را امسال بر روی شبکه ملی اطلاعت گذاشته‌ایم. البته در همه سالن‌ها ردپای تاثیر دولت الکترونیکی و شبکه ملی اطلاعات را مشاهده می‌کنیم.

     وی ادامه داد: در سالن دولت الکترونیکی مجموعه‌ای از دستاوردهای حوزه ICT در دولت یازدهم به نمایش درآمده و اگر کسی فرصت بازدید از نمایشگاه را ندارد، با مشاهده این سالن، از توسعه و پیشرفت حوزه ICT اطلاع می‌یابد.

     واعظی گفت: از مردم دعوت می‌کنم دستاوردهای دولت در نمایشگاه الکامپ را ببینند. این نمایشگاه نشان می‌دهد شبکه ملی اطلاعات برخلاف برخی گفته‌ها نه تنها محدودیتی ایجاد نمی‌کند که دریچه‌های جدیدی را برای کاربران می‌گشاید.

      
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان