سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • با عقد قرارداد میان نصر کشور و شرکت کارگزاری بیمه آرارات یاری گر:

     مشاوره رایگان و خدمات بیمه ای مورد نیاز به اعضا سازمان ارایه می شود

     کد: 2496
     تاریخ: ۱۳۹۱/۰۲/۲۶
     منبع خبر: دبیر کل
     تعداد بازدید: 2305
     در راستای توسعه عرضه خدمات و تسهیلات برای اعضاء، سازمان نصر کشور اقدام به عقد قرارداد با شرکت کارگزاری بیمه آرارات یاری گر ، کارگزار رسمی بیمه ایران نموده است، تا از این پس، این شرکت عرضه خدمات بیمه ای مورد نیاز سازمان و اعضاء، اعم از صدور انواع بیمه نامه ها، مشاوره و پیگیری خسارت و ... را بر عهده گیرد.
     مهندس قمی، دبیرکل سازمان ضمن اعلام این خبر افزود : با توجه به گستردگی و تنوع خدمات بیمه ای موردنیاز اعضاء، تصمیم بر به کارگیری مشاور و کارگزار، برای عرضه خدمات مشاوره ای در خرید بیمه نامه و پیگیری خسارت همکاران، گردید.
     وی گفت : بر اساس این قرارداد، خدمات قابل عرضه به همکاران، توسط مشاور و کارگزار بیمه ای سازمان  شامل: صدور انواع بیمه نامه از هر کدام از شرکت های بیمه مورد نظر اعضا یا کارگزار، پیگیری خسارت های اعضاء در همه شرکت های بیمه تا وصول خسارت، ارائه تخفیفات خاص اعضاء سازمان (علاوه بر دیگر تخفیف های معمول)، در بیمه نامه های مختلف؛ به ویژه بدنه اتومبیل، سرقت محل دفاتر، مسئولیت و درمانی، عرضه تسهیلات و امکانات خاص اعضا سازمان، مانند تسهیلات در دریافت حق بیمه، تسهیلات در
      پرداخت خسارت و امکانات مشاوره و راهنمایی حضوری، تلفنی، آنلاین و.. همچنین تهیه طرح های جدید بیمه ای خاص اعضاء و ذینفعان آنها مانند پوشش های بیمه ای در مقابل هک، گارانتی محصولات نرم افزاری و سخت افزاری، بیمه پروژه ها و پیمانها و... خواهد بود.
     دبیرکل سازمان با بیان این که بر اساس این قرارداد، اعضا حقیقی سازمان به صورت منفرد  و همچنین شرکتهایی که تعداد کارکنان آن زیر 50 نفر می باشند، می توانند از  پوشش خدمات بیمه تکمیلی درمان این کارگزاری استفاده کنند، اظهار داشت : کلیه اعضاء محترم سازمان، اعم از تهران و استانها می توانند برای هرگونه نیاز به خدمات بیمه ای خود، به کارگزار مذکور، مراجعه نموده و یا تماس برقرار نمایند.
     وی ادامه داد: همکاران محترم بابت خدمات مشاوره ای و وصول خسارت، هیچ گونه هزینه ای به کارگزاری مذکور نخواهند پرداخت و فقط در صورت خرید بیمه نامه، صرفاَ حق بیمه مندرج در قرارداد بیمه را پرداخت می نمایند.
     گفتنی است اعضا می توانند جهت استفاده از خدمات این کارگزاری با شماره تلفن های زیر و یا نشانی پست الکترونیکی شرکت آرارات یاری گر؛ کارگزار رسمی بیمه ایران، به شرح زیر ارتباط برقرار نمایند.

     88302239  - 88849502 – 88316626
      araratyarigar@gmail.com
     araratyarigar@yahoo.com
     ناشناس
     26/02/1391  18:38
     پاسخ 0 0
     با تشکر؛ می شه یعنی اون بیمه تکمیل درمانی که از ابتدای سال داریم رو کنسلش کرد و دوباره بیمه شد؟
     ناشناس
     31/02/1391  14:03
     پاسخ 0 0
     کاش سازمان در دیگر زمینه های رفاهی و خدماتی نیز سرویس هایی به اعضا بدهد. اگرچه این حرکت را باید به فال نیک و سرآغاز شروع این گونه سرویس ها دانست. با تشکر از همکاران محترم و آقای قمی
     ناشناس
     01/03/1391  18:17
     پاسخ 0 0
     ضمن تشکر از دبیرکل پرتلاش و دیگر همکاران، در تماس با شرکت بیمه مزبور اظهار داشتند شرایط بیمه درمانی را پس از تأیید سازمان، اعلام می شه لطفاَ شرایط را اعلام کنید تا نرخ ها گرون نشده، خودمون بیمه کنیم
     با تشکر
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان