سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   

    • رحمتی در بیست و هشتمین نشست شورای مرکزی عنوان کرد

     سازمان در 14 نهاد تصمصیم گیر سطح مدیریت ارشد حضور فعال دارد

     کد: 67
     تاریخ: ۱۳۹۰/۰۷/۱۰
     منبع خبر: ریاست سازمان
     تعداد بازدید: 1483
     پرویز رحمتی در بیست و هشتمین نشست اعضای شورای مرکزی نظام صنفی رایانه ای کشور با تاکید بر نقش سازمان نظام صنفی رایانه ای در رونق بازار IT اظهار داشت: این سازمان به سبب حضور مستمرخویش نقش موثری در تعیین برنامه پنج ساله IT داشته است.

     رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور اقدامات دولت های نهم و دهم را در زمینه ترویج تجارت الکترونیک موثر دانست و گفت: خوشبختانه گام های ارزشمندی در این زمینه توسط دولتمردان برداشته شده است.

     وی با بیان اینکه هم اکنون در سال های نخست برنامه پنجم توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور بسر می بریم ، افزود: امیدوارم با سیاستگذاری های مناسب بتوانیم بازار IT را بیش از گذشته رونق دهیم.

     وی ادامه داد: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در 14 نهاد تصمصیم گیر سطح مدیریت ارشد نظام حضورفعال دارد. رحمتی با بیان اینکه دولت مصمم به حمایت از رونق تجارت الکترونیکی است، گفت: برگزاری چندین همایش علمی در زمینه تجارت الکترونیکی با همکاری وزارت بازرگانی طی مهرماه سالجاری نمونه ای از چنین اقدامات حمایتی بشمار می رود.

     وی ادامه داد: این همایش ها بسیار موثر بوده و زمینه مناسبی برای جمع بندی و نهایی ساختن نقشه راه توسعه الکترونیک در برنامه پنجم توسعه را فراهم خواهد ساخت. وی با تاکید بر ترویج و تشویق رونق تجارت الکترونیک در استان های کشور اظهار داشت: خوشبختانه در برخی از استان ها استانداری ها تمهدیداتی در حمایت از شرکتهای بومی فراهم ساخته اند. رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور از دیگر مزیت های IT را ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد و گفت: حوزه فناوری اطلاعات کم هزینه ترین زمینه برای ایجاد اشتغال در کشور است.

     وی ادامه داد: بر همین اساس تفاهم نامه ای با سازمان فناوری اطلاعات به امضا رسانده ایم که بر اساس آن سازمان می بایستی در رابطه با نمایشگاه های بین المللی خارج از کشور در حوزه فناوری اطلاعات حضور فعال برای توسعه بازار ایران داشته باشد. رحمتی افزود: ظرفیت های موجود استان در حوزه IT نشان دهنده اقدامات مناسب دولت الکترونیک محور در ترویج تجارت الکترونیکی است. وی با بیان اینکه هم اکنون در اواخر دوره دوم نظام صنفی هستیم ، گفت: طی ماه های آینده انتخابات اعضای شورای مرکزی برگزار خواهد شد. وی در خاتمه اظهار داشت: خوشبختانه هیات مدیره آذربایجان شرقی یکی از استان های فعال در شورای مرکزی بوده است.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر:
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان