سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
   
    •  
     اولین نشست کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی

     صورت جلسه کمیسیونهای تخصصی سراسری 

     شماره: 1
     تاریخ : ۱۳۹۱/۰۴/۲۰
     موضوع : اولین نشست کمیسیون مشاوران و اشخاص حقیقی
     مکان جلسه : دبیرخانه سازمان زمان: 08:30 تا 10:30
     دبیر جلسه : سارا احسانی
     دستور جلسه :

     1- انتخاب رئیس و دبیر کمیسیون 2 - تعیین زمان برگزاری جلسات

     حاضران در جلسه:

     مهران لسان صدق(یزد)، بردیا بهنیا (مازندران)، مسعود شکری پور (همدان)، مصطفی کیخای فرزانه (سیستان و بلوچستان)، علیرضا کشتکاران (فارس)

     چکیده:

     جلسه با خوش آمدگویی خانم سلوکی به نیابت از دبیرخانه سازمان و معارفه اعضاء کمیسیون آغاز شد. در ادامه پس از بحث و تبادل نظر با اکثریت آراء آقای کشتکاران به عنوان رییس کمیسیون و آقای لسان صدق به عنوان دبیر کمیسیون انتخاب گردیدند.
     با عنایت به مصوبه شورای مرکزی در خصوص برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی و همچنین برگزاری آزمون مشاوران توسط استان مازندران بحث و گفتگو شد. در ادامه آقای بهنیا به نمایندگی از استان مازندران در خصوص نحوه برگزاری آزمون الکترونیکی و نرم افزار تهیه شده توضیحاتی ارائه نمودند و مقرر گردید سه آزمون به صورت آزمایشی برگزار شود تا نمایندگان کمیسیون مشاوران استانها در آن شرکت کرده و نظرات و پیشنهادات خود را به منظور برگزاری هرچه بهتر آزمون به دبیرخانه کشور اعلام کنند. همچنین مقرر شد تعدادی از سولات آزمون توسط هئیت علمی استان مازندران طرح و در اختیار دبیرخانه سازمان قرار گیرد. همچنین مصوب شد آقای بهنیا ظرف یک هفته از تاریخ تشکیل جلسه کمیسیون مشاوران کشور Link نرم افزار آزمون الکترونیکی را به ایمیل اعضاء فرستاده تا اعضاء نیز ظرف مدت یک هفته نظر خود را به ایشان اعلام کنند.
     در پایان جلسه آقای مهندس قمی دبیر کل سازمان جهت پاسخ به برخی سوالات و رفع ابهامات اعضاء کمیسیون  از مصوبات شورای مرکزی در خصوص نحوه برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی و نمایندگی استان مازندران و همچنین چگونگی در اختیار گذاشتن بانک سوالات سنوات گذشته در جلسه حضور یافتند.
     مقرر گردید تاریخ جلسه بعدی به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شده و در این مدت اعضاء کمیسیون از طریق ایمیل و تلفن با یکدیگر در ارتباط باشند.

     مصوبات این جلسه
     عنوان اقدام کننده مهلت اقدام وضعیت شرح
      
  کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد
  مجری طرح: پورتال سامان